שירותי נוטריון

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותי נוטריון בשפות עברית ואנגלית.

שירותי נוטריון בטירת הכרמל

משרד עורכי דין ונוטריון ליאור עמר מעניק שירותי נוטריון בטירת הכרמל, בקריות, יישובי חוף הכרמל ובכל אזור חיפה והצפון. השירותים ניתנים בשפות אנגלית ועברית ומיועדים למגוון רחב של צרכים ואישורים נדרשים.

 

שירותי נוטריון מלאים

שירותינו ניתנים ללקוחות פרטיים ועסקיים הנדרשים בין היתר לאישורים של מקוריות מסמכים, אישורי זיהוי של חותמים ורצונם החופשי בעת החתימה, וכן לצורך אישורי תרגום מדויק של מסמכים שונים. כך לדוגמא, ניתן לקבל אצלנו אישורי נוטריון עבור תעודות נישואין, תעודות יושר, תמציות רישום, פסקי דין, תעודות אקדמיות שונות, רישיונות נהיגה, תקנוני התאגדות, פרוטוקולים, צווי ירושה וקיום צוואה, ועוד. כמו כן, אנו מספקים אישור נוטריוני להימצאותם של אנשים בחיים, המכונים אישורי חיים, ומספקים אימות עבור מצהירים שונים. כל זאת במחירים הוגנים ונוחים בהתאם לתקנות הנוטריונים.

שירות מקצועי וזמין

חשוב לדעת כי לא כל אדם יכול לשמש כנוטריון אלא רק מי שקיבל את אישורה של המחלקה הייעודית במשרד המשפטים, ולאחר שעמד במספר תנאים כגון עיסוק של לפחות 10 שנים בעריכת דין, היעדר עבר פלילי וללא השעיה מחברות בלשכת עורכי הדין. בנוסף, כאשר מחפשים שירותי נוטריון בטירת הכרמל או בכל עיר אחרת ישנה חשיבות למסגרת הזמנים עקב פרוצדורות משפטיות, בירוקרטיות ואחרות שצריכות להיעשות מול גורמים בישראל ובחו"ל. על כן, אנו ממליצים להסתייע בשירותי משרדנו המאופיינים בזמינות גבוהה, מהירות ומקצועיות ללא דופי.

 

לפרטים נוספים ולקבלת שירותי נוטריון ממשרדנו צרו עמנו קשר דרך האתר או התקשרו כעת לטלפון 04-8526162.

 

קישורים נבחרים

 

האתר לרישוי נוטריונים