שירותי משרד עו"ד מקרקעין בעתלית

בשנים האחרונות מסתמנת צמיחה מהירה בתחום הנדל"ן באזור חיפה, עתלית ויישובי חוף הכרמל, דבר הניכר בין היתר בפתיחת פרוייקטים חדשים בעתלית, ובעלייה משמעותית במחירי הדירות בחיפה. אם הינכם מעוניינים לבצע עסקאות נדל"ן אנו ממליצים בחום לפנות אל משרד עורכי דין בעתלית הפועל מזה שנים רבות באזור ומסוגל ללוותכם לכל אורך העסקה עם פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית.

 

מומחים במקרקעין באזור חיפה וחוף הכרמל

אם אתם מחפשים משרד עו"ד מקרקעין בעתלית הגעתם למקום הנכון! משרד עורכי הדין ליאור עמר נוסד לפני כ- 15 שנים וצבר מומחיות מעמיקה בתחומי המקרקעין ומיסוי המקרקעין. לאורך השנים צברנו מוניטין מצוין בליווי עסקאות מקרקעין מכל סוג וסדר גודל, ואנו נחשבים למובילים בליווי הקמת תשתיות ובפיתוח לקראת בנייה עבור מגורים ומסחר כאחד. כמו כן, ברשותנו מומחיות ספציפית בכל הקשור לתחום המקרקעין בחיפה וסביבתה, דבר התורם מאוד לזירוז, ייעול ובחינה מדוקדקת של העסקה או הפרויקט עבור הלקוח.

 

ליווי שוטף ורצוף במגוון עסקאות נדל"ן

אנו משרד עורך דין מקרקעין בעתלית המסוגל ללוות את לקוחותיו לכל אורך התהליך ולספק פתרונות לסוגיות נדל"ן רבות ומגוונות. הליווי שלנו ניתן באופן צמוד וקשוב לרצונות הלקוח, למגבלות הזמן והתקציב, ומושתת על הסברים מפורטים, הבנה מלאה של הזכויות וההתחייבויות המשתמעות מהעסקה, ושותפות מלאה להחלטות המקצועיות הקשורות בה.

הליווי שאנו מספקים בתור עורך דין נדל"ן בעתלית מקיף בין היתר את רכישת הקרקע, עריכת הסכם המכר וטיפול בכל הקשור להיבטי המיסוי של העסקה, כמו גם ליווי של הלקוח בהליכי גיוס מימון והצבת בטחונות. בנוסף, אנו מספקים ליווי שוטף בעריכת הסכמי פיתוח מול הרשות המקומית לרבות יצירת התשתית המשפטית עבורם, ומייצגים יזמים בעת השכרת או מכירת נכסים. זאת לרבות ליווי של ההליכים התכנוניים, ביצוע של הדיווחים והשומות לרשויות, ביצוע פרצלציה, טיפול בבתים משותפים ורישום זכויות על שמם של הרוכשים. מעבר לכך, משרדנו אמון על ייצוג קבלנים בהתדיינויות משפטיות סביב ליקויי בנייה, וכן ייצוג חברות בתחומי הבנייה.

 

קניית דירות "יד שנייה" בעתלית והסביבה

כאמור, בשנים האחרונות חלה צמיחה מהותי בתחום הנדל"ן הפרטי באזור חוף הכרמל, ומשרדנו מחזיק בניסיון רב בליווי קונים ומוכרים גם בעסקאות יד שנייה באזור. על פי רוב מדובר באנשים הזקוקים לשירותי עו"ד נדל"ן בעתלית בעסקה חד פעמית ולמעשה הגבוהה ביותר שיבצעו בחייהם הפרטיים. על כן, משרדנו דוגל בליווי קשוב וסבלני המקיף את תכנוני המס הטובים ביותר, סיוע בתהליכים מול הגורמים המממנים, עזרה מול הרשויות בקבלת אישורי המס, ועוד.

 

לקבלת שירותי עורך דין מקרקעין בעתלית ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה, התקשרו למשרדנו שבחיפה בטלפון 04-8526162.