שירותי עורך דין נדל"ן בנווה ים

קיבוץ נווה ים השוכן לחוף הים התיכון ידע לאורך השנים עליות ומורדות, וכעת צפוי לקבל מתיחת פנים משמעותית בפרויקט נדל"ן חדש וגדול מאוד. מדובר בפרויקט הכולל כ- 250 יחידות דיור שחלקן ייבנו על מגרשים בתוך הקיבוץ עצמו ואחרות באזור ההרחבה שמדרום. כמה עשרות מהדירות אף יוקשו למפוני גוש קטיף הממתינים מזה שנים רבות לדיור קבע, מה שיהפוך את הקיבוץ המתחדש לקהילה תוססת ומעניינת במיוחד. משרדנו מספק שירותי עורך דין מקרקעין בנווה ים והסביבה ומחזיק בבקיאות מעמיקה בתחום הנדל"ן והתנהלות הרשויות הרלוונטיות באזור.

פרויקט חדש, מעניין ומלהיב

כל מי שמחפש פרוייקטים חדשים בנווה ים והסביבה בוודאי הבחין בעבודות הפיתוח הנרחבות שמבוצעות ממש בימים אלו מדרום מזרח לקיבוץ. אין ספק שמדובר בפרויקט גדול ומעניין ביישוב שלמעשה עבר הליכי פירוק עקב קשיים כלכליים, העומדים בסתירה כלשהי למיקום נפלא ממש על קו החוף. אכן, המשתכנים החדשים בפרויקט יזכו לגור באחד המקומות היפים והשלווים בישראל, במרחק של כ- 10 דקות נסיעה מחיפה, וגם ייקחו חלק פעיל בקהילה צעירה ומתחדשת הבונה את עצמה. למעוניינים להצטרף אל הפרויקט מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין בנווה ים המתמחה בתחום המקרקעין.

 

התמחות ייחודית בנדל"ן בחיפה והסביבה

אנו משרד עו"ד נדלן בנווה ים אשר משרדיו שוכנים בחיפה. משרדנו הפועל עוד משנת 2002 מתמחה בכל הקשור למקרקעין, לרבות מיסוי מקרקעין, ובאמתחתו ניסיון רב בכל הקשור לנדל"ן באזור חיפה וחוף הכרמל. הניסיון נצבר בין היתר בליווי עסקאות נדל"ן מסוגים וסדרי גודל שונים, כולל פרויקטי פיתוח בעתלית שזכו לחשיפה תקשורתית נרחבת. הידע המעמיק והייחודי שרכשנו בתחום ובאזור זה עומד לרשות לקוחותינו ובהחלט מסוגל להביא לייעול, חיסכון וניהול חלק ונכון של הרכישה.

 

מלווים אתכם לכל אורך הדרך

בתור משרד עו"ד מקרקעין בנווה ים, על לקוחותינו לאורך השנים נמנו לא מעט אנשים פרטיים שביקשו לקנות דירה בחיפה, בעתלית וביישובי חוף הכרמל. על כן, אנו יודעים היטב כי מדובר בעסקאות הנושאות חשיבות עצומה עבורם ומערבות לא מעט חלומות, שאיפות וצרכים שונים, כמו גם סכומים בלתי מבוטלים והתחייבויות כספיות משמעותיות. על כן, אנו מלווים את הלקוח באופן סבלני וקשוב לצרכיו, ודואגים לכך שיבין כל זכות או התחייבות הכרוכה בעסקה ויהיה שותף לכל החלטה מקצועית הקשורה בה. הליווי ניתן לכל אורך הדרך החל ברכישת המגרש, דרך תכנון מס חסכוני, סיוע מול גורמי מימון בנטילת משכנתא, עזרה בהשגת אישורי מיסים מהרשויות, ועוד.

 

לקבל שירותי עו"ד נדל"ן בנווה ים ולקביעת פגישת ייעוץ התקשרו למשרדנו שבחיפה בטלפון 04-8526162.