שירותי עורך דין עבור הסכם מכירה של דירה

עומד למכור דירה או מגרש המצוי בבעלותך? אם כן, חשוב לבצע את התהליך באופן נבון, מושכל ומקצועי בסיועו של משרד עורכי דין המתמחה בתחום. משרדנו הפועל כבר יותר מ- 15 שנה ליווה לא מעט לקוחות פרטיים ועסקיים שמכרו מגרשים, דירות ובתים, והעניק להם שירות מסור לכל אורך הדרך.

 

חשיבות הסיוע של עורך דין במכירת דירה

הסכם מכירה של דירה נועד לעגן את הזכויות והחובות של כל אחד מהצדדים, ובתוך כך לאפשר את התנהלות העסקה על הצד הבטוח וההוגן ביותר עבור שניהם. יחד עם זאת, מובן שלכל צד יש אינטרסים שונים שצריך לדאוג להם ולהבטיח אותם, וזאת בעזרת עורך דין מקרקעין שהינו מנוסה ובקיא בתחום. כך לדוגמא, עורך הדין יסייע בניהול משא ומתן על סעיפי החוזה מול הקונה ויערוך את החוזה כך שיבטיח את זכויותיך. מדובר בין היתר בסעיפים המקטינים את הסיכון שלך מול מקורות המימון של הקונה, מעניקים לך ייפוי כוח למחיקה של הערת אזהרה, ומטפלים בסוגיות של הוצאות נלוות במידת הצורך. כמו כן, עורך הדין יסייע לך בהבנת התשלומים שתשא בהם (מדובר בעיקר במס שבח והיטלי השבחה), בהשגת הקלות ופטורים, ובתכנון נכון וחסכוני של המס.   

 

הסכם מכירה שאינו צופה פני עתיד ודואג להבטיח את זכויותיך עלול להוביל לבעיות קשות ולתסבוכות משפטיות ארוכות, מורכבות ויקרות. על כן, מומלץ בכל לב להסתייע בשירותי עורך דין מקרקעין לעריכת ההסכם ולא לחתום על כל מסמך משפטי לפני קבלת ייעוץ. לפרטים נוספים וקביעת פגישה עימנו התקשר כעת לטלפון 04-8526162.